Registrovaní zákazníci

Bonusový systém dovoluje sbírat a čerpat kredity jak neregistrovaným, tak samozřejmě registrovaným zákazníkům e-shopu. Registrovaní zákazníci mají navíc několik výhod. 

Kde všude vidí zákazník bonusový systém?

Informace o kreditech je dostupná na každém produktu e-shopu. Také je zde odkaz na informační stránku bonusového systému, kterou si můžete nastavit.

Informaci o nabití bonusových bodů vidí zákazník i v nákupním košíku.

Při objednávce registrovaného zákazníka je nutné, aby se zákazník přihlásil. Systém MeHub detekuje, že je zákazník registrován a vyzve jej k přihlášení, pokud zatím není přihlášen. Dále systém MeHub na základě detekce zákazníka zobrazí aktuální počet dostupných bonusových bodů a nabídne body použít pro slevu.

o kliknutí na tlačítko POUŽÍT dojde k oprávněnému čerpání bodů a objednávka je zlevněna.

Odměna při registraci

Zákazníka lze odměnit za registraci a nebo za přihlášení k odběru novinek. Výši odměny nastavíte v aplikaci MeHub v sekci Kredit akcí

Registrovaný zákazník má oproti neregistrovanému výhodu při čerpání kreditů a to proto že jeho jedinou podmínkou je být přihlášen. Odpadá mu tedy nutnost znát PIN, který by při čerpání jako neregistrovaný zákazník musel zadat. 

Přehled konta a historie účtu na e-shopu

Po přihlášení uvidí zákazník ve svém profilu stav a historii bonusového konta.

Stav konta na každé stránce e-shopu

Přihlášený uživatel může i při procházení e-shopu vidět stav svého konta. Toto je zobrazeno vedle tlačítka Můj účet nahoře v hlavičce e-shopu.

Odpovědělo to vaši otázku? Děkujeme za zpětnou vazbu Při odesílání zpětné vazby došlo k problému. Prosím zkuste to znovu později.