Podstránka pro Bonusový systém na Vašem eshopu

Pro Vaše klienty jsme připravili stránku s popisem bonusového programu. V tomto popisu se automaticky změní hodnoty kreditů dle toho jak si je vy nastavíte a také jsou tam další informace z nastavení doplňku. 

Jak tuto nápovědu vložíte do svého e-shopu?

Vložte nový článek do Vašeho e-shopu

  1. Přejděte do Administrace e-shopu 
  2. V menu vyberte Vzhled a obsah / Články 
  3. Klikněte na tlačítko Přidat článek
  4. Jako název článku zadejte například Bonusový systém a zvolte a vytvořte URL,kde začátek bude název Vašeho eshopu a za lomítkem bonus-system -  například https://galandr.myshoptet.com/bonus-system

Nyní stačí zkopírovat iframe kód z nastavení v aplikaci MeHub (text v okně pod nadpisem - Umístění informační stránky na e-shop) do html kódu článku!

NEVKLÁDEJTE prosím tento kód do sekce Vzhled a obsah / Editor / HTML kód !Objevil by se poté na homepage a to je špatně!!

Zkopírujte iframe kód buď označením a použitím kombinací kláves CTRL + C a nebo kliknutím na ikonu pro kopírování (vedle textu). 

Tento zkopírovaný iframe kód vložíte do popisu. Je nutné jej vložit přes záložku  Nástroje - Zdrojový kód. - NEVKLÁDAT POMOCÍ CTRL+V!

URL tohoto článku vložte do nastavení doplňku v MeHub. 

Odkaz u popisu jakou má daný produkt hodnotu kreditů či bodů zákazníka po kliknutí přesměruje na popis Bonusového programu, jak jste vy nastavili na Vašem eshopu.

Pokud se Vám z nějakého důvodu nebude dařit toto udělat, kontaktujte nás prosím, rádi Vám poradíme a nebo pomůžeme.Odpovědělo to vaši otázku? Děkujeme za zpětnou vazbu Při odesílání zpětné vazby došlo k problému. Prosím zkuste to znovu později.