Instalace doplňku

Instalace doplňku není složitá věc. Budete-li ale chtít pomoci nejen s instalací, ale i s efektivním nastavením doplňku, můžete si objednat odbornou instalaci a nastavení. V tomto článku se podíváme na to, jak si nainstalujete svůj první doplněk a později přidáte další.

Jak si nainstaluji svůj první doplněk?

  1. Přihlaste se do administrace svého e-shopu
  2. V nabídce e-shopu stiskněte Propojení / Shoptet doplňky
  3. Vyhledejte Mehub doplňky například zadáním fráze Bonusový systém do vyhledávacího pole
  4. Na detailu doplňku stiskněte tlačítko Objednat doplněk. Během pár chvilek dojde k instalaci doplňku do Vašeho e-shopu
  5. Pokračujte stiskem tlačítka Přejít do nastavení doplňku. Spustí se průvodce nastavením vašeho prvního doplňku Mehub

Co když už mám účet MeHub?

Pokud máte účet MeHub, ale nemáte žádný doplněk, je pro Vás připraven průvodce prvními kroky přímo po přihlášení do aplikace. Provede Vás třemi prvními kroky:

  1. Instalací doplňku
  2. Nastavením doplňku
  3. Vložením karty a aktivací

Přidání dalšího doplňku

Další doplněk přidáte podobně jako jste přidali první doplněk. V aplikaci MeHub na první straně, kde jsou Vaše nainstalované doplňky, stiskněte Chci přidat nový doplněk.
Otevře se nabídka dalších doplňků. Ujistěte se, že jste přihlášení v administraci svého e-shopu a stiskněte tlačítko Instalovat u doplňku, který si přejete přidat. Budete přesměrováni přímo na Shoptet doplňky, na detail daného doplňku. Nyní postupujte stejně jako u svého prvního doplňku - stiskněte  Objednat doplněk a poté Přejít do nastavení doplňku.
V průvodci nastavením dokončete nastavení přidaného doplňku.

Odpovědělo to vaši otázku? Děkujeme za zpětnou vazbu Při odesílání zpětné vazby došlo k problému. Prosím zkuste to znovu později.